Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz álommanó #10655 üzenetére

    Az elismervény éppen elég bizonyító erejű. A VGA piac pedig aktuálisan össze van omolva a bányászok miatt, így arra számítani, hogy bárhol lesz raktárban csak hogy azonnal lehessen panaszkezelés címszóval cserélni, meglehetősen naiv dolog.
    Természetesen más is érti és megérti a lemondásodat és abbeli igényedet, hogy a régen várt kártyát használd, de erről szól minden az életben - lemondás és kompromisszum. Ha Te kéred és elvárod az empátiát, légy a bolttal Te is megértő :K
    És csak h ne érezd magad egyedül: éppen kocsi javításra várok. Hiába szedtem össze a kívánt pénzt (konkrét árat nem írok, de egész többszöröse a vga-d árának), a szerelő (akihez évek óta hordom az autóimat, sok sok pénzt otthagyva) teli van melóval és már hónapos szinten csúszunk. De várok türelmesen :)

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

  • Met

    nagyúr

    válasz álommanó #10655 üzenetére

    Nem akartalak bántani csak a múltkori kavarásod után azt gondoltam hogy olvastál valamit hogy ha nincs jegyzőkönyv akkor letagadják, vagy megírták neked a postod után hogy nem is adtál le nekik javításra semmit.

    Soha nem kaptam jegyzőkönyvet ha leadtam valamit garis javításra csak egy hasonló papírt mint amit neked is adtak.
    CHS nagyker, ott 20 nap a garis intézés :D
    Annyit még tehetsz hogy megnézed a gyártónak nincs-e valami garis saját szabályzata.
    Ismerős vette egy valamit, rossz volt, visszavitte mondták neki hogy x nap, mondta hogy ne már mert kell, adjanak másikat, de nem. Hazament felhívta a gyártó magyarországi központját ahol mondták neki hogy jó akkor most felhívják a boltot mert ez náluk nem így működik. Még aznap szóltak neki a boltból hogy mehet a cuccért. Valami ilyesmi volt a story

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

Új hozzászólás Aktív témák