Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    utazásnak azzal hogy leugrottam a vonatrol vége van. Az már tartozik az utazáshoz, hogy sétafikálok szabadon.
    nem, ma megyek le vidékre és vasárnap back szval vasárnap megnézzuk!

    engem az zavar, és irritál, h megprobálnak korlátozni a jogaimban, ahhol nem probálják meg, boltban........ott eszembe se jut szőrözni a joggal. :)


    Nekem volt olyan, h bkv. ellenor .nem mutatom meg.mert semmi kozod hozzá!..jo rendort hiv.jo hivjál.....rendort megvártam mert ráértem.. :DDD rendor kéri a személyimet.mondom nem itt a jegyem lekezelve :DDD és még majdnem megverte az ellenort! hahaha hihihi

    Másik: ugyan ez csak nem volt jegyem, rendor pont volt nem tudtam elmenni.ID odaad.adná oda az ellenornek erre én nem nono nem járulok hozzá a 3dik félnek valo kiadásra jelentsen fel és ha nyer a bkv akkor kiadhatja az ID met mert nem nyert bizonyitást a bunosségem, és mivel nem bizonyosodott be ezért nem adhatja ki ha nem akarom.el is engedtek mert kopni nyelni nem tudtak, hogy igazam volt-e ezzel a szoveggel azt nem tom de jo volt!



    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák