Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz DM-Fan #28618 üzenetére

    A trollkodás fogalmát kicsit túlerőlteted, ahogyan a "ban" témát is. Tény, hogy nem minden esetben vagyok mézes-mázas, leginkább csak akkor, ha valaki folyamatosan hülyeségeket ír, de se nem trollkodtam, se nem anyáztam, ráadásul minden esetben a kérdéseidre válaszoltam, mert ugye ezt is firtattad. Ha pedig nem rám értetted mindezt, akkor végképp nem tudom hol lehet a baj? Ez itt egy nyugis kis topic, nagyrészt jó arcokkal. Persze időnként betéved egy-egy barom, aki itt prüszköl és nyomja a baromságait, de ez benne van a pakliban. Ha így nézzük, valóban hígul az oldal. Külön és időben jelzem, hogy nem rád értem az utolsó mondatokat, még mielőtt moderátorhoz szaladsz ban-ért!

    Jó tanácsként, ha egyáltalán elfogadsz ilyesmit, akkor javaslom, hogy olvass utána, mi-mit jelent a dslr gépeknél. Mik azok a funkciók, amik prioritásban vannak a képalkotás szempontjából és mik a "sallangok". Hiába írnak tele 5db A4-es oldalt a különböző funkciókról, ha azok közül néhány darab mindössze, ami valóban lényeges és érdemben is hozzá tesz egy gépváz komolyabb működéséhez, vagy a képalkotáshoz. A dslr gépeket nem lehet számokból és adatokból kategorizálni, hogy az jó vagy rossz. Egy ősrégi 5D mark1 a maga gyengusz kis "fizikai" és szoftveres adataival úgy odaver egy 100D vagy 700D-nek képminőségben, hogy csak úgy zörög.

  • Alx.Mercer

    aktív tag

    válasz DM-Fan #28618 üzenetére

    "Látom, ez a topic sem mentes a trolloktól"

    Egyik topic sem mentes, mivel bárki "bejöhet". Viszont! Igaz, hogy személyes ismeretségem nincs a tagokkal, de a saját meglátásom az, hogy túlnyomó többségben elég korrekt és hozzáértő emberek szoktak itt megfordulni. ;)

    Egyébként én csak akkor venném a 100D-t, ha a kis méret a legfőbb szempont és kell a tükör. Méretéhez képest sokat tud a 100D a DSLR vonalon. Minden mást figyelembe véve a 700D a jobb választás.

    Ha azt akarod, hogy kicsi legyen és nem ragaszkodsz a tükörhöz, akkor MILC.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

Új hozzászólás Aktív témák