Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz ZsZso #16955 üzenetére

    Teljesen bölcs döntés, csatlakozom :) Ha többen lennénk, akkor talán változtatnának a hozzáálláson idővel, és belátnák, hogy vagyunk azért elég sokan, akik hajlandóak lennének minőségi csomagért 12$ is kifizetni bőven, viszont a hulladékért 6 vagy 4 et sem.

    Hozzáteszem azért, hogy nincsen könnyű dolguk, és nyilván nem szabad csak őket hibáztatni, mivel nyilván egyre kevesebb az a cég, aki hajlandó betenni a játékát egy filléres bundliba, kivéve ha fizetnek érte nem keveset. Szóval IGN erre meg azt mondja nyasgem, amire a cégek válasza dettó ugyanez. Innentől meg jön az, amit most látunk....

    Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy tényleg megérné nekik többet fizetni és minőségibb csomagot adni minden hónapban egy húzócímmel, aminek még feltétlen nem is kellene AAA+ 60 eurósnak lennie, egy 30-40 es AA cím mint mondjuk a Greedfall vagy Outer Words vagy anno a Senua és hasonlók (Plague Tale Innocence is ez lehetne csak volt már ingyenes ugye Epicen ezért nem hiszem sokan vinnék ) simán megtenné. Meg ugye ha már Choice a neve, akkor 12 vagy 15 hulladék helyett lehetne mondjuk 9 játék, amiből választhatsz 6ot.

    Innentől kezdve a sokkal több előfizető meg a magasabb ár miatt simán bejönne az a plusz költség, amit kifizetnek a fejlesztőknek. Persze tudom, ki kéne vennem a kezem a biliből. Mindegy amíg élek remélek, mert volt azért már rá példa, lásd Control vagy Metro Exodus.
    Az persze más kérdés, hogy ezek addigra nekem megvoltak régen, de ettől függetlenül azok a hónapok szerintem elég népszerűek voltak a többség körében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák