Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95904256

    törölt tag

    válasz dezz #3876 üzenetére

    "A Phenom 9900 140W-os TDP-vel volt bejelentve, de ha jól tudom nem jelent meg ez a processzor a piacon."
    Na látod, akkor meg? Szerinted talán a magasabb TDP osztály miatt nem jelent meg?

    Nem tudom miért nem jelent meg, velem nem közölték. Te vagy a jól értesült, így gondolom majd megmondod ezt is. Bár azt már észrevettem hogy amiről még csak hírek vannak az számodra már egyértelmű, szóval készülj fel hogy azért kétkedve fogom fogadni. :)

    "Lehet hogy mégsem csak a HT busz sebességét venné vissza?"
    Lehet, hogy csak bizonyos AM2 alaplapokban lesz engedényezve a használata - az általam emlegetett tuning lapokban, amik tápellátása elbír vele.

    Hogy is írtad? Lehet. Legalább már nem egyértelműen állítod.

    "Az AMD még nem is adott ki 9900-ast, sőt az árlistájukon sem szerepel."
    Mintapéldányokat attól még küldhetett a tesztelő oldalaknak.

    Ez is lehet. Még egy lehet. Ez az amivel sokra nem jut senki. :)

    "Én a fentebb említett pontokat nem vitattam ( főképp nem az 1-es, 3-as és 4-es pontokat ). Tehát letehetnél arról az igyekezetről hogy a homokba dugd a fejemet."
    Pedig nagyon úgy tűnt:
    ...
    Ezek után újabb "lehet ez is, lehet az is" dolgokat szedtél össze magyarázatként. Te mondtad a "biztos" dolgokat, én meg egy-egy második lehetőséget. Az hogy leírod mégegyszer az álláspontod, nem jelenti azt hogy a többi lehetőség megszűnik.

    3. A jobb AM2 lapokon most is többet bír a tápellátási áramkör, mint a standard spec.
    Ezt végig vitattad.

    LOL. Magam is mérnök vagyok és terveztem egy rakás dolgot, még tápáramköröket is. Tudom hogy mi az hogy biztonsági ráhagyást. Bocs dezz, de ez a szembe hazugság már egy kicsit erős, még tőled is...

    4. Az AMD definiálta is már a magasabb TDP osztályt.
    Ugye minek ilyet definiálni, ha nem lesz ide tartozó termék...

    Én nem vitattam hogy nem definiált vagy definiálhatott TDP osztályokat. Tőlem definiálhatna akár 1000W-osat is.

Új hozzászólás Aktív témák