Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpeederX

    csendes tag

    válasz Geryson #30 üzenetére

    Belinkelem amit más fórumra írtam ezzel kapcsolatban h h néz ki,h h működik a dolog.Amúgy azt szeretném még megkérdezni,h neked eredeti az OP rendszered vagy letöltötted?Mert már erre is gondoltam h lehet ezért nem megy.ill. még azt h az alaplapi hangkártyát használod vagy van külön.
    "Amíg nincs a driver feltelepítve, addig megy az előlapi audio bemenet.Lehet zenét hallgatni stb.Amint feltelepítem a szoftvert(a hivatalos oldalról a legújabbat)se az előlapi se az 5.1 nem megy.Ha be akarom állítani a realtek szoftverében h stereo helyett(megjegyzem stereoban sem megy)5.1 legyen,lefagy("majd kiírja h audiobemenet keresése") és ha belemegyek újra ez fogad:
    [link]
    (baloldalt semmi és "X" a hangszórónál)

    Ha rákattintok "x"-re tehát h javítsa a hibát utána kezdődik a móka elölről,a javítás után szintén minden úgy fest mintha működni akarna.Amíg rá nem kattintok pl 1 zeneszámra vagy 5.1 v 7.1-es beállításra.
    [kép1]

    Biosban is utánanéztem,h esetleg nincs e kilőve a dolog.Nem vezetett eredményre.Feltelepítettem az alaplapi DVD-n lévő drivert (szintén realtek) nem megy.(ezután próbáltam frissíteni 1 újabb verzióval)Frissen telepített windowsról van szó."
    Egyébként mindent szakszerűen próbáltam csinálni.Tehát OP rendszer fel utána mindjárt az alaplapi CD teljes tartalma (ugyebár erre van 1 opció is,1 kattintással felnyomja az egészet----nem válogattam semmit h mit szeretnék mit nem) utána a legújabb nvidia driver és a net.Ennyi.Majd miután a telepítő CD-n lévő driverrel nem ment a hang.Első gondolatom az volt,h semmi baj,lekapom a realtek hivatalos oldaláról a legújabb drivert és jó lesz.Hát ez nem vált be.És azóta próbálkozom mindennel,de eddig semmi sem használt.Találtam a neten 2 fórumot is ahol ugyan ilyen hibájuk van az embereknek,de amint már írtam senki nem válaszol nekik.Ezért ide is már végső elkeseredésemben írok.1 csúcskat. alaplapról beszélünk,tehát joggal várom el h működjön minden.
    A 2 fórum linkje:(a 2 kérdés feltevője ugyan az,csak az elsőnél a hozzászólásokban jelentkeznek még páran ezzel a problémával.A második linknél pedig próbál is vki segíteni)
    [tomshardwer fórum]
    [anadtech-es fórum]
    Tehát GD45 és GD65 alaplapoknál is előfordul a probléma.
    Nagyon örülnék ha tudna itt vki segíteni.Mert komolyan kifogytam az ötletekből.És sajnos az ilyen dolgot szervízben sem tudnának megoldani.Mert kb mindenki ezt az utat járná be mint én.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák