Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz Zalaymate #22 üzenetére

    A memóriának két slot van,tehát 2x1gb vagy 2x2gb biztos belemegy.Ha jól tudom 1db 1gb-os modullal árulják igy egyszerű a bővítése.A 667-es memórát támogatja,de a 800-asat sztem nem mivel a leggyorsabb atom proci fsb-je is 533.Ettől fuggetlenül működhet benne a 800-as ram is csak lasabban.
    Az hogy az atom proci gyenge szerintem túlzás és relatív is.Egy quad-hoz vagy c2d-hoz képest biztos jóval gyegébb,de azokra a feladatokra bőven elég amire tervezték.Én még emlékszem,hogy a régi 600-as p3-asnak sem volt baja ha egyszerre több alkalmazás futott (xp-n office+autocad+net) ,ha mégis akkor az inkább a gépek kisebb memória tartalma miatt volt.Na már most ez annál azért mérföldekkel jobb és kicsit a memória is jóval több.Attól nem kell félni,hogy perceket kell várni egy-egy alkalmazásra.
    Én inkább arra lennék kiváncsi,hogy milyen módon bővithető a kicsike.Pl ha vinyót akarnék benne cserélni vagy memóriát akkor is szervízbe kéne vinni vagy csak kicsavarozok 2 csavart az alján és otthon is megoldható. Próbáltam képeket keresni az aljáról de nem találtam.

    Üdv, Balázs

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz p_adam #38 üzenetére

    Az végülis nem nagy baj,hogy integrált a memó,végülis 3gb-ra így is lehet simán bővíteni.
    Igazából azt nem értem mit hűt az az 1 szem ventilátor?Meg az alján nincs is ott rács,honnan szívja a levegőt?Vagy a többi rácson keresztül szívja amik a vinyó/proci,wlan és chipset alatt vannak?Hát az nem lehet túl jó mert alig pár mm lehet az alja és a venti között.Akkor 1 részt jól szenvedhet szegény másrészt meg ha végigáramlik a levegő az egész belsejében egy idő után jó nagy porosodásra lehet számítani mindenhol...??

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák