Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Awalon

    csendes tag

    válasz Antibazsi #40 üzenetére

    A gép bal oldalán van öt hatalmas lyuk, amit közös megegyezéssel szellőzőnek véltünk, ha jól emlékszem a képekre, pont ott van a venti is... a többi összerakható ;)

    Remélem ha lesznek tesztek az is kiderül majd, mekkora zajt csap az az egyszem venti.
    Sőt, azt is csak remélni tudom, hogy a hivatalos konfig szerint nálunk is 6 cellás akku lesz az xp verzióhoz, és nem ezen akarják majd az árát csökkenteni, mert a 3 cellással nem sokra mennék....4400mAh-t ír noti.hu, valaki itt már vélekedett úgy hogy az a nagyobb, de én nem vagyok ebben biztos :F Szerintetek?

  • Illető

    tag

    válasz Antibazsi #40 üzenetére

    A legtöbb kis méretű notiban 1 ventillátor van, ami a processzort hűti, és a többi komponensről elszívja a meleg levegőt. Itt is ez van látszólag, mindenhonnan szív, az oldalsó rácson meg fújja ki a meleget. A 2W-os Silverthrone esetén szerintem nem fog gyakran bekapcsolni az a ventillátor egyébként, de ez csak tipp.

    A memóriával kapcsolatban annyit, hogy ezt valószínűleg csak 2 GB-ig lehet bővíteni, az adatlap legalábbis ezt mondja. Igaz, pl. a Santa Rosa chipset is támogatta a 2 GB-os modulokat nemhivatalosan, és így a 4 GB memóriát is megcímezte, papíron meg csak az 1GB-osakból kezelt kettőt. Valószínűleg próba-szerencse alapon megy majd, bár nem tudom elképzelni, hogy mire nem elég 2 GB memória egy 10"-os mininoteszben. :F :)
    Tudom, ha bele lehet tenni, akkor legyen benne.

    Akku-ügyben úgy okoskodom, hogy mivel mániákusan alacsony a gép fogyasztása, elég kell, hogy legyen 4400mAh az 5 órás üzemidőhöz. A sok évvel ezelőtti technológiával készült Thinkpadem 4000mAh-ból elketyegett 4 órát. Ráadásul az MSI akkujai között vannak hasonló méretűek, amik 6 cellásak és 4400mAh kapacitásúak. Oké, érzem, hogy ezek nem egzakt érvek, de erre alapozom az Illető-sejtést az MSI Wind akkujaival kapcsolatban. :K
    Deduktív következtetések szerelmeseinek pedig a következőt tudom nyújtani: ha ez a kisebb akku lenne, akkor a nagyobb változat következésképp 8800mAh kapacitású volna, ami meg – lássuk be – teljesen életszerűtlenül hangzik. Na, meggyőző? :))

    [ Szerkesztve ]

    Aki nem kíváncsi, az minek él?

Új hozzászólás Aktív témák