Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Haart #8167 üzenetére

    Attól függ, mire kell. Az EX700X-031-ről tudok írni. A 068-ban kicsit nagyobb a processzor, azt hiszem ennyi az összes diffi. A legújabb játékok már nem nagyon szeretnek menni rajta, a legkomolyabb amit próbáltam és még elfutott nálam, az a S.T.A.L.K.E.R volt. UT3 már felejtős, csak lebutítva megy(eget). :) Filmezni tökéletes, a 17" -nak hála nem is kell nagyon közel lenni hozzá :P Komolyabb programok is szépen mennek.
    700megás avi-t kb háromnegyed óra alatt sikerült dvd-formátumra kódolni és kiírni.
    Integrált létére ellenére meglepő módon a Realtek HD hangchip elég jó, Guitar Rig (gitár-effekt program, line in-re kötve a gitárt jó kis torzításokat lehet neki adni) gyakorlatilag nem is késik a hang :) (Az AC-97 relatíve elég sokat késett az asztalin)
    Ami az op.rendszereket illeti, Vistát nem próbáltam, XP SP2 szépen muzsikál 3hónapja.
    Sokan mondogatják, hogy nehéz, meg mittomén, de 3,4kg-t szerintem azért el lehet bírni, az ember elvileg a saját súlyát elbírja, nem? :D
    A felülete nem rossz, nincsenek ujjlenyomatok meg ilyenek. A tükröződő lcd nekem annyira nem jön be, de megszokható :)
    Akkuidő wifivel meg nettel, esetleg Fifa07-tel 2 - 2:20 óra között mozog, ha csak pl word megy, pár perc híján 3 óra.
    Kb ennyi jutott eszembe hirtelen.
    (A billentyűzetet már sokszor azt hiszem, megszoktam, de még mindig ér néha meglepetés :D )

    [ Szerkesztve ]

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Haart #8169 üzenetére

    Műanyag hatású, mert műanyag :D
    Nekem nincs bajom az anyagával, jól össze van pakolva, mondjuk még nem is nagyon dobáltam. :) Kb 800-1000km utazás után (Békéscsaba-Szeged-Kecskemét között kocsival, busszal, ill. vonattal) még nem tapasztaltam bármiféle gyengeséget az anyagában. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák