Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajzso

    tag

    válasz Batmause #3155 üzenetére

    Szia!

    Ha feltelepítetted a BlueSoleil programot, ott van az ikonja alul az óra mellett valahol sötétkéken. Az MSI notebookodon bekapcsolod a bluetootht. Ha egyszer nyomod meg a gombot csak wifi, ha kétszer csak bluetotth, ha háromszor akkor mindkettő be van kapcsolva. Katt rá az óra mellett, feljön a program, középen egy narancssárga gömbbel. Bekapcsolod a csatlakoztatni kívánt eszközön (pl telefonodon) is a bluetootht. Egyet kattints a narancssárga gömbre és elkezdi keresni a bluetooth eszközöket a számítógép. Ha megtaláta, jelzi a narancssárga gömb körzetében. Ekkor jobb egérgomb a megtalált eszközre és "pair device" picit vársz és kéri a "passkey-t", beírsz egy számot, én 4db 1-est szoktam. Az eszközön (pl telefonodon) is kéri ilyenkor ezt a kódot, beütöd oda is "le ok-zod" és párosítva is van. Ha sikerült, a narancssárga ikon mellett ott egy telefonikon, ki van pipálva és a neve is ott van. Duplaklikk rá és a felső ikonsorban kivilágosodik, hogy mit lehet csinálni a párosított eszközzel (telefonoddal). Kicsit rajtahagyod az egeret az ikonon és akkor ki fogja írni. A file transferrel tudsz fájlokat mozgatni ide-oda, belelát a telefonodba is. Ha modemként szeretnéd használni akkor a "Dial Up Network Service" kell Neked, kettőt katt rá és egyből a csatlakozó jön elő. Itt nézd meg, hogy "tárcsázásnál" a *99***1# alapban be van ütve, de ez nem biztos, hogy jó Neked, mert az 1-es nem biztos, hogy a Te telefonodban is 1-es, ennek a számnak egyeznie kell. Telefonodban a CID szám, ha egyes akkor szerencséd van, ha nem akkor írd át a "tárcsázásnál" arra a számra, ami a telefonodban van. (De ezeket csak fejből írtam, rég "telefon-modemeztem" már.)
    Remélem tudtam segíteni.

    bajzso

Új hozzászólás Aktív témák