Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szetib

    tag

    Gondolom, már sokan ismerték ezt.
    A Sound Forge-ot használóktól kérdezem, szintén mix feldarabolása témában a következőt.
    Addig eljutok, hogy a mix másodpercre pontosan be van Mark-olva, azokból Region csinálva.
    It ugye már csak az Extract Regions hiányzik, hogy külön számokká váljanak a darabjaim, de megőrülök attól, hogy wav-ba menti le őket, az eredeti mp3 helyett. Ezzel nekem plusz munkát csinál, mert át kell konvertálnom VISSZA mp3-ba.Ez tiszta hülyeség. Van erre megoldás??? Csak a külön konvert? Miért nem lehet rögtön mp3-ba Extractolni őket?

    Az Ashampoo tudott ehhez hasonlóan grafikus felületen mp3 mixet vágni, mindenféle konvert nélkül, de lefagyott a program többszöri próbálkozásra is. Teljesen felhasználóbarát felületen kellett végigzongorázni a folyamatot, csak épp nem csinálta végig. :U

    Amíg a SF-ot nem használgattam, az ashampoo-t nem ismertem, addig a commanderes darabolás zajlott (máig napig az a leggyorsabb eszköz feldaraboláshoz), illetve a Neron ügyködtem. A Neron is az a baj, hogy wavban dolgozik, be kell töltse, mint a SF, és a végén vissza kell konvertálni.
    Igy 2008 évvégén, még mindig amatőrnek érzem magam mixdarabolás témában, lenne valaki olyan kedves és felnyitná a szemem, hogy hogyan kell PROFI módon, sitty-sutty szétkapni egy mixet számokra, pontos számhosszúsággal?

    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák