Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Llew

    senior tag

    válasz mrszitya #28300 üzenetére

    Igen, a régebbi profilt is felrakja, közben megcsináltam, de a gond megmarad. Bővítmény alatt a bővítményeket értem (flash, plugnek, stb), de azt nem teszi bele. XP-n ha újra telepítettem a firefoxot, akkor azok is bekerültek. Itt most külön rakott fel párat.
    Egyetlen profil van, a mozbackup rá is kérdez, hogy ha felrakja, akkor az felül írja a meglévő fileokat.
    Mozbackup beállításait nem szoktam piszkálni, amit alapból felajánl azt elmentetem vele (beállítások, kiegészítők, cookiek, stb.) Mindent ugyan úgy hagyta,m, de amint fent van a profil az oldal már el s csúszik. Megy rendben, de kicsit zavaró ez a hülyeség, főleg, hogy nem tudom miért csinálja.
    Illetve kipróbáltam, hogy kiegészítők nélkül telepítette a profilt, de úgy is marad a helyzet. Egyesével, illetve kombinációkban meg nincs kedvem végig nézni, hogy melyik összetevő miatt alakul ki. Van pár elmentett régi profilom is megpróbálhatom, de azóta több lett a könyvjelző, szóval azokat meg nem akarom elveszteni.

    Ja és ha már itt profil össze-vissza telepítgetés van, akkor a tuningolt profil után, hogy tudom a sima alap firefoxot vissza állítani, anélkül, hogy reinstalt nyomnék neki?

    Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Új hozzászólás Aktív témák