Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz WonderCSabo #13881 üzenetére

    D2D-t nem szidtam, vagy legalábbis azzal különösebben bajom nincs, de mint írtad az okát, az ie ha csak picivel is, de gyorsabb.

    Én is megrögzött FF fan vagyok, nem véletlenül használom csak azt, IE-t csak akkor indítok, ha valami nagyon nem megy, Chrome pedig annyira megy, hogy kipróbálom minden másodikat portable-be v1-v3-v5 kb 20 perc erejéig, és szörnyülködök mennyire nincs rá addon (bár már lehet van).

    És nekem kell az a kis plusz, hogy böngészés közben minden szép és smooth legyen, és csúszkáljanak a dolgok és legyen folyamatos és fusson 60FPS-el és ne sajnálja rá a procit, vagy a VGA-t. És télleg illett volna berakni a 4 magos támogatást már most. És pont ezért idegesít rettentő módon, hogy ott van 4 mag, 4 giga memória, hd4890, és ha csak egy pillanatra is, de néha néha beszaggat 3.6, és ahogy használtam most 4.0-t az is (addonok nincsenek fent, teljesen szűz profil így nem amiatt van, és ha ez még lassúlni is fog :( ). Szóval ezért bosszantó ez az egész.

    UI részében nem az elrendezése, hanem a gombok szépek, igaz picit gagyi hatása van annak a sötétszürke-világosszürke átmenetes bar-nak :) és az UIban tényleg az tetszik, hogy akárhova kattintok, annak egy szép animációja van, és nem olyan win98 hatású odakattolok és ott terem.

    A fejlesztés valóban lehetne gyorsabb, de sajnos be kell látnom, hogy IE-t egy milliárdos vállalat fejleszti ahogy a chrome-t is, mozillát pedig nem :) Viszont azt is megmondom őszintén, hogy nem nagyon veszek észre javulást már egy jó ideje. Javítgatják a dolgokat biztos, de egyik sem mondható túl szembetűnőnek. D2D és az AA dolog már kezd jó lenni, ékezetes betűk még mindig nem az igaziak, de azon látom, hogy javulgat, de más nem. Az UI ezer éve is pont ugyanígy nézett ki, status bar még mindig ott van, a csúszkás tab mozgatás még mindig nincs, ami újdonság, hogy a címsor alatt fut már egy kék csík a betöltődést jelezvén.

Új hozzászólás Aktív témák