Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baboss

    őstag

    válasz Daywalker #49917 üzenetére

    Köszönöm a sok segítséget.Arra már rájöttem,hogy hiba nélkülit ebben az árban nem fogok találni.
    15 éve egy Jawa 350-es em volt ezek után ilyen gépekkel menni egy élmény.Asztalos munkával foglalkozom és elég sokat megyek kocsival üresen,a városban a dugókról nem is beszélve,ezért szeretnék egy mocit venni,így sok időt és üzemanyagot megtudnék takarítani,a motorozás élményéről nem is beszélve amit megint felfedeztem.Olyan motort keresnék amit nem kell állandóan szerelgetni,elfogadható nem horror áron van hozzá alkatrész és nem kel rá heteket várni mire beszerzik. 250 max 400-as, könnyen kezelhető.Túra, Sporttúra, Utcai, Chopper ezek amik tetszenek.Max 300.000ft amit a vásárlásra tudok rászánni.Tudom ebben az árban nem egy mai darab lesz.Mit tudnál ( tudnátok) ajánlani ezekből.Annyi típus van márkán belül hogy nem tudom melyikből érdemes keresgetnem.Márkára a Suzuki, Honda, Yamaha, Kawasaki érdekelne.Nem szeretnék vele száguldozni abból a korszakból már kinőttem.de ha szükség van rá pl autópályán előzésnél akkor egy 120-as tempónál még legyen benne elég erő.Elég ha max 160-180 a végsebessége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák