Hirdetés

Aktív témák

  • Normi813

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tanácstalan vagyok. Tegnap este elővettem a telefont, se kép, se hang. Gondoltam lemerülhetett, vagy ilyesmi, ezért akksi ki-be és restart. De nem történt semmi. Csak a bootloader módba tudtam belépni (és ott a battery OK felirat fogadott, szóval akksi rendben volt). Amint hazajöttem, feltettem a 2.2 CEE ROM-ot, ami sikeresen fel is ment, csak sajnos mindig "megáll" a telefon: amikor már egy hangyányira lenne a rendszer betöltésétől, visszaugrik a boot animációra, rezzen egyet, megjelenik a status bar, megint visszaugrik és így tovább.. Persze próbáltam már a gyári recovery-ben wipe-olni datát és cache-tt, és utána egyből feltenni a ROM-ot, de ugyanez volt a helyzet. Próbáltam több ROMot is, mindegyik így viselkedik.

    Előzmények: MIUI.us romokat használtam már hónapok óta, először Nordic, aztán CEE alapon. Pár napja feltettem a Galnetes verziót, minden tök jól ment. Talán akkor hibáztm, amikor a Galnetre rátettem a legfissebb MIUI.us 11.18.26. verziót. Ezzel halt meg a telefonom. Persze nandroid backupokat csináltam, de per pillanat semmit sem érek velük, mivel nem képes betölteni a rendszer.:((

    Januártól használom a Defy-t,de ilyen kétségbeesett még nem voltam. Remélem, tudtok segíteni.
    Nem találtam eddig megoldást egyik fórumon sem. :O

Aktív témák