Hirdetés

Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz _seth_ #481 üzenetére

    Persze ismerlek is (valamelyest), vagy is dumáltunk már sokat és tudom, hogy van az, amikor elpattan a húr, mikor már 1000jére kérdezik ugyan azt :) (és tényleg sokat segít az oldal)
    A lényeg: váltsuk meg a világot miközben, egyik felünk barátnőzik a másik dolgozik a következő otthon ügyeskedik a másik nem létező a nap 24órájában segít az ismerőseinek az asztalukról letakarítani a ''nem használt és nem oda illő'' ikonokat, miközben az 5.nek servert telepít, mindez a szemgolyódon egyensúlyozva egy forgácsos padlón.

    Ma láttam azt a nőt, aki a férjét (kb 3éve szoktam Őket látni) eltolta ágyon a Ráday uttcában.
    Ezt már foggalmam sincs, miért írtam, de nagyon bele melegedtem :))

    Ha valaki ide téved, szerintem már eléggé kilett vesézve minden, kicsit vissza olvas és nagyon sok kérdésre kaphat választ (persze tudom én se szeretek mindig vissza olvasni) tehát hajrá, kérdezzenek csak (csak módjával)! Ááá nem is értem, miért koptatom a billemet.. úgy se lehet megfékezni a felesleges felháborodásokat..

    Seth a vége nem Neked szólt! :)

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák