Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    Egyébként a szemgyilkos monitorom egy Axion 14''-es, max. felb. 1024x768, de ilyen módban már kész cúnami a képe:))) (Magyarul: hullámzik, mint állat)
    De nem dobom ki, amíg műxik, mert NAGYON szép a képe, tökéletes kontraszt és fényesség, igaz minderre csak 640x480-ban , esetleg 800x600-ban képes, de ezekben a felbontásokban nagyon ott van a topon képminőségben, és engem sohasem zavart, ha a Windowst és a játékokat is 640-ben kell használom. Komolyam mondom, szerintem egy játékban a 640x480 és az 1024x768 között semmi gyakorlati különbség nincs (graf. detail mindkét esetben maxon, mondjuk Quake-ben), csak ha nagyon megfigyeled, akkor veszed észre, hogy a 640 egy nagyon kicsit ''recésebb''. És ha ez van, akkor meg minek játsszunk 1024-ben, hiszen alacsonyabb felbontás=több fps. Jó azért nem kell túlzásokba esni, a 320x240 már igencsak mozaik, de a 640x480 az tökéletes, sztem ugyanolyan mint az 1024 vagy az 1280. De komolyan, tényleg nincs gyakorlati különbség. Én még akkor sem játszanék 1280-ban, ha lenne hozzá csúcs monitorom, meg csúcs grafkártyám, mert 640-ben úgyis több fps-et kapok. Na ehhez a hozzáálláshoz mit szóltok?? Lefogadom, hogy senki sem ért velem egyet, de én ezt komolyan gondolom!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák