Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz ColdFire12 #37 üzenetére

    Hi hi, első hozzászólásnak nem rossz! De, ott a bibi, hogy NINCS válasz arra, mogy ''mennyibe kerül'', mert ez nem konkrét dolog. Inkább az a kérdés, mennyit szánsz rá, és most midd van hozzá, és mit akarsz kihozni blőle. Pl. ott vannak a hátak. Van, melyek már gyárilag csili-vili házak, ezeket szinte kizárt, hogy valaki még be is fesse, mint pl a ThermalTake alu házai, melyek pl itt megnézhető, megvehető: [L]http://www.blcomputer.hu/termekek.php?cat=tt[/L] . Ezt szvsz befesteni eléggé ottromba dolog lenne. De, pl. nekem egy Aerocool S202-s házam van, gyárilag van rajta ez, meg az, és ezt sem jutna eszembe festegettni, mert ez így jó, ahogy van, és pl. 10E huf volt, míg a TT házai 30-40E + áfa körül mozognak, és ugye ez nem a plafon, mert pl. a Zalman full passzív hűtésü háza 200E plussz köfa, no azt befesteni ugye megint vétek, mert az ugye a sznoboknak készült, és a kutya nem ismerne rá, ha mázgálva lenne. Vannak, akik elvállalják azért a befestést, de árat én nem tudok. A fények nem olyan vészessek, habár, ma már a ventikre is raknak pluszban spirált, és sorolhattnám. Előlapi panelek is rengetegen vannak, pár ezertől a csillagos égig.
    Tehát, javaslom, nézz utánna mi tetszik, és az alapján már lehet konkretizálni a dolgokat, de sajna, Kecskeméten egyedül a Mistralról tudok, mint számtech boltot, és nem tudom, mi kapható ott.:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák