Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Huawei E5577s-ben van portforward opció azthiszem 2 féle is viszont nincs fix DHCP viszont van Dmz... Amiért viszont én bánom hogy ezt vettem az a következő... 2,4Ghz-en csak addig működik szépen ameddig nem társítom össze a telefonom a BT hangszórómmal(ami nem egy vacak kínai cucc hanem egy JBL Chrage 2+) vagy az autórádióval, onnantól a net sebessége 0,1-2mbit közé zuhan a ping az egekbe szökik és használhatatlan mert valamilyen oknál fogva nem viseli el a BT hangszórókat, oké hogy az is 2,4Ghz de kicsit odébb van a freki elvileg nincs átfedés és más otthoni 2,4G routerrel nem is csinálja ezt. Van viszont benne 5Ghz igen ám de az meg bugos mert random elkezd futtatni egy olyat hogy "elérhető wifi-k keresése..." ez eltart akár 5 percig is, ilyenkor nincs net mert lelövi a wifit, útközben ezt gyakrabban csinálja és észrevettem azt is hogy vannak bizonyos helyek ahol mindig elkezd keresni, erre a fix csatorna kiválasztása sem megoldás. Van amikor begajdul és 30 percenként lefuttatja ezt az 5 perces keresgélést amitől néha ki tudnám vágni a felhúzott ablakon a kocsiból. Akinek ilyen okossága van az megoszthatná hogy tapasztal-e 5GHz-en hasonlót és hogy tud-e megoldást rá amivel le lehetne tiltani ezt a scannelést ha már a 2,4Ghz+BT nem járható út.

Új hozzászólás Aktív témák