Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liar

    tag

    válasz rgyorgy #4474 üzenetére

    Szerintem attól függ, hogy milyen funkcionalitásra van szükséged.

    Ha van egy bt. bill/egered, vagy tervezed, hogy beszerzel hozzá, akkor megérheti a plusz 4USD-t. Azzal kiegészítve, hogy többen panaszkodtak itt, hogy problémáik vannak, meg itt feljebb olvashatod, hogy a bt. használat a teljesítmény rovására megy/mehet. A wifi típusa a különbség, azt talán megmondja itt valaki, hogy a B-é egyértelműen jobb-e, vagy fordítva, vagy nincs különbség.
    Hogy webkamera/mikrofon kell-e, azt megint Te tudod eldönteni. Ha igen, azért arra készülj, hogy nem lesz egyszerű úgy elhelyezni a kütyüt, hogy a kamera ne a TV-d mögötti pókhálós szobasarkot mutassa. A külső wifi antenna, biztos hogy előny.
    Ami szempont lehet még, hogy az adott konfignak milyen aktív a felhasználói közössége: custom romok, kernelek, stb. Ez mintha a sima mk808-nál lenne a legnagyobb, de ez érzékcsalódás is lehet részemről, mivel nekem az van és azt keresem.találom mindig.

    [ Szerkesztve ]

  • itanczos

    senior tag

    válasz rgyorgy #4474 üzenetére

    Ebben a 812-ben olyan plusz dolog van, amire szükséged van?
    A kamera szerintem a stick kialakításból adódóan nem igazán használható. Egyedül a wifi antenna ami nekem előnyt jelentene...

    Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

  • PcCar

    tag

    válasz rgyorgy #4474 üzenetére

    Mindenképp megéri az MK808B-t választani, nem csak a bluetooth miatt.
    Újabb módosított HW-t tartalmaz, bár konkrét infót még nem találtam,
    hogy javítottak-e valamit a korábbi változathoz képest, hibátlanul működik, stabil wifi-vel.
    Még sehol nem olvastam, hogy panaszkodtak volna rá.
    "Folyamatosan" jelennek meg hozzá az újabb stock és custom romok.
    Nem kizárt, hogy az MK808-ak is hamarosan ezzel az alaplappal érkeznek RK901 chip-el (lásd feljebb concorde MK808)

    Medatek bt/wifi-vel szerelt változatot(Mk808B "másolat") viszont érdemes kerülni.
    Nem a bt/wifi chip miatt, már elérhető hozzá több custom rom.
    Valószínűleg tervezési vagy alkatrész hiba miatt, egyre többen panaszkodnak rá,
    hogy 1-2 használat után "elszáll" táp csati bemenet és csak otg-re csatlakoztatott
    táppal használható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák