Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingvinpötty

    kezdő

    Sziasztok a következő problémám lenne:
    -Egy másik oldalon vettem egy alkatrész csomagot. Hibás,biztosan működő, és részben működő termékekkel.
    A feltüntetett termékek amik működőnek voltak megjelölve nem működtek a részben működők nem működtek. A csomag sérülten hanyag csomagolással érkezett.

    -Az eladó első körben próbálta nem hozzáértésem kiemelni és szakképesítésem hiányát előtérbe helyezni hogy miattam lettek hibásak a termékei. És hogy ő nem fizet vissza egy fillért se.
    -Miután megtudta hogy a tesztelésről és kicsomagolásról van videó felhagyott ezzel és megbeszéltük hogy visszautalja vételárat. Én kiemeltem hogy mivel valótlant állított a csomagról nem vagyok hajlandó fizetni se oda a postaköltséget se vissza. Így én úgy kalkuláltam hogy visszautalja a postaköltséget is és azt is hogy visszaküldjem a szemetét.
    -Nem tette meg. Csak a vételárat utalta.
    A termék értéke 13 ezer ft a postaköltség oda vissza 5000FT. Nem fogom lenyelni hogy megkárosítson egy forinttal se. Hiszen ha leírja hogy amit elad az szar akkor meg se veszem így nem lettek volna postai költségeim se. Az ügy már 2 hete húzódik
    Közben elmondott mindenféle fillér józsinak és még neki áll feljebb.
    Azt várja hogy utánvéttel feladom a szemetét(Viszont egy levelében kitért arra hogy ő szíve szerint át se venné a csomagot, meg ki tudja milyen tartalommal és állapotban kapja azt vissza.)

    Ezért én úgy döntöttem hogy 5 napig biztosítok neki személyes átvételre lehetőséget a lakcímemen! Amire azt a választ kaptam hogy neki az utazási időben és benzin költségben nagyon sok. (35km-re lakik).
    Mikor én a postaköltségemről beszéltem azt mondta azt nem neki hanem a postának fizettem így őt miért érdekelje kérdem én akkor engem miért érdekeljen az ő üzemanyag költsége?

    -És még ő fenyeget azzal hogy feljelent csalásért és lopásért

    Kérdés megteheti e és jogos hogy csak személyes átvételre biztosítok lehetőséget?
    -Én nem fogok egy fillérrel se többet bukni így is 2000ft-postaköltségem már elment az ügyön,

Új hozzászólás Aktív témák