Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rita58

    újonc

    Kedves Szakértő!

    Máig sem ismert előttem, de sikerült egy valótlan tartalmú okiratot állítólag aláírnom nekem és fiamnak nem emlékszünk a körülményekre sosem kértünk kölcsön- már van szakértői vélemény- élettársam 2012. évben lobogtatott előttem akkor még tanúaláírások nélkül egy megállapodás című okiratot - felháborodtam és közöltem ez hamis. Később benyújtotta már két tanú aláírásával polgári peres útra és rá akarták jegyeztetni a fiam örökségére ügyvéddel ez sikerült is de megfellebbeztük és már nincs rajt. Ekkor megtettem a feljelenést magánokirat hamisítása, tulajdonjog megváltoztatása miatt.a feljegyzést töröltettük, de mi van akkor ha miénk a két aláírás amit állítólag a rendőrségi szakértői vélemény alátámaszt?
    Nem vettünk át pénzt sem én sem a fiam és az okirat valótlan tartalmú volt két tanú előtt sem írtunk alá ilyet.is Tanuk közül az egyik ismeretlen illetve a jelenlegi barátnője a másik volt élettársam fia.
    Bosszúból jár el és közel 10millió forintot követel .
    Mi van ha az aláírások a mi aláírásaink?Több meghatalmazást írtunk alá , volt közöttük üres lap is abban az időben amikor teljes volt a bizalom.
    Ráadásul feljelentett csalásért is.Én özvegy pszichésen beteg vagyok nem dolgozhatok a fiam egyetemista. Volt é élettársam házasságot ígért rendelkezett a bankszámlám felett volt kulcsa a lakásunkhoz.Teljesen megbíztunk benne. Ő egy házasságszédelgő csaló aki a családon belüli erőszakot a pszichés ráhatást és akaratgyengítést sértegetést önbizalom letaposást erőteljesen alkalmazta.
    Gondoltam fordulok a NANE közösséghez. Mit tegyünk ha kiderül miénk az aláírás amire nem emlékszünk.
    Tegyek újabb feljelentést, hiszen ő a csaló?!
    Köszönettel !
    Rita

Új hozzászólás Aktív témák