Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Napok óta töprengek mi legyen a következő lépésem, mert nem is akarok nagy felhajtást, de mégis úgy érzem, kifejezetten inkorrektek voltak velem.
    Egyelőre nevet és konkrétumokat nem mondok, csak vélemény kéne, ki mit lépne!?

    Szóval a napokban vásároltam egy terméket itt HA!-n. Előtte feltettem pár kérdést róla, állapota, esztétikája, hiányossága. Minden patika, mondta. Előre utaltam, nyugtázta, Foxpostolta, átvettem, kicsomagoltam, majd másnap próbáltam. A cucc működik, nincs egyelőre működésbeli panaszom, DE, két helyen sérült a cucc (egyelőre működésben nincs gond MÉG!) + a belengetett garancia mégsem él már, mert meg lett bontva álltala. Vagyis nem is álltala, hanem egy barátjáé, ő csak segített eladni ezt és nem is tudott ezekről a dolgokról, nem vette észre. Ő vállalja a javíttatást, mert tutira használható, ha rajta keresztül intézem majd alkalomadtán, de ez így mi már? Mi rá a bizonyíték? Erre rá még az is, hogy az egyik benne lévő egység cserélve lett egy hasonló, de teljesen másik hardverre, egy kicsit butábbra. Mindezekre mikor rákérdeztem fotókat mellékelve, elég flegma, passzív válaszokat kaptam, mint aki örül hogy túladott a cuccon és végül is én egy működő darabot kaptam, örüljek neki így is, meg ha megfoltozom, jó lesz az még sokáig!

    Na ezzel most mit kezdjek? Végül is megtartanám, de se hivatalos gari, se nem hibátlan, se nem 100%-ban gyári állapotban van. Költenék rá, hogy a gyári darabjait megkapja, de így is 330eFt-os az említett készülék.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák