Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    Sziasztok.
    Elmesélném a történetemet.
    Egyenlőre péntekig nem akarok feljelentést tenni, sem nicket mondani.Nem hiszem hogy rendeződik a dolog mert az eladó hiteget.(egy kis taknyos 15éves gyerekről van szó).
    A történet:
    Rámírt hogy vinné az 1tb hdd-t amit árultam.(10ezer), a 16gb ddr4-ramomat (50ezer) és a vga kártyámat (40ezer). (Ezek mind beszámításból maradtak rám, árultam pár dolgot mostanság).
    Ő adott egy doboz gari stb... nélküli krix kraxos (gondolom szerelés miatt) gtx 1060 6gb-ot.
    1hét garanciát kértem és még a kártyára 13ezer ft-ot. (10et rá 3ezer benzinpénz)
    Megbeszéltük, hogy a déliben találkozunk.
    Hazavittem, mivel nem volt már gépem, csak most vasárnap tudtam kipróbálni.Ezért is kértem rá az egy hét garit.Vasárnap jeleztem hogy nem ad képet a kártya.Hardverapron.
    Erre kinyomta a telefont, levette az általam oda adott kártyát mert hirdette.
    Megírtam neki hogy fel lesz jelentve ha semmit nem reagál.(15éves kis hülyegyerek).

    Nagy nehezen megbeszéltünk egy időpontot, most szerda, direkt írtam hogy kocsit kell foglalnom időben szóljon ha nem jó.
    Erre másnap reggel 5órakkor írt egy sms hogy egyéb okok miatt nem jó a találka.
    Erre mondtam neki hogy vagy küldje el postán vagy jöjjön a megbeszélt helyre.
    Sok szóváltás és figyelmeztetés után reagált, hitegetett majd továbbra semmi.
    Volt egy tag akit szintén átvert nem ennyi összeggel, az próbálta felvenni a kapcsolatot a szüleivel.De a szülők nem is foglalkoznak vele, srácot faceröl is letiltották, én is próbáltam érdeklődni írni nekik de semmi...
    Most a kisgyerek fenyegetőzött,majd mondta hogy péntek jó neki.De azt mondta csak péntek reggel ír címet...
    Közbe fenyegetett hogy hagyjam abba a feljelengetést meg hogy mondom mert zaklatásért feljelent.
    Meg van a gyerek neve képe címe, apja nevelőanyja neve minden.
    Talán a címe is meg vam ha nem költözött el.
    Kultúráltan próbáltam vele beszélni de csak szórakozott egy héten kersztül lassan.

    Várjam meg a péntek reggelt?
    Vagy jelentsem fel már holnap?
    Milyen esélyeim vannak?
    Elvégre az összérték közel 100ezer ft.
    Rendessen benyaltam, éreztem hogy valami nem fog stimmelni....

Új hozzászólás Aktív témák