Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcs

    őstag

    válasz Bagoly #1 üzenetére

    megepitesi minoseg:
    az enyem teljes egeszeben femhazas, es kis lapos akkuval kell mukodtetni, tehat kb negyzet alaku es 17mm vasag. szvsz nem szerencses a ceruzaelemes kialakitas mert az ember a minidiscet gatyazsebben hordana, viszont attol vastag lesz hozza szerintem. hajigalni csak puhara (agy, parna stb) szoktam, parszor esett le kb asztalmagassagbol, de a dolgok ezen reszet jol birja, par horpadassal meguszott mindent. a hozza adott kis ''szutyo'' eleg hatekonyan megvedi por meg karcolasok ellen, erdemes hasznalni. gombok hibatlanul mukodnek rajta, egyedul a kis haromallasu kapcsoloval szokott elofordulni hogy nem vagy hulyen kapcsol, gondolom valami kosz miatt mert jo alapos megmozgatas vagy ''fujkalas'' segit rajta :)
    a taviranyito egyelore jol birja, nem volt meg kontakthibas, vilagitasa es kijelzoje tokeletes, viszont ez muanyagbol van es kap is strapat rendesen, sarkain kopik a festek de mivel a muanyag szurke szine hasonlit ahoz a femes szinhez amivel le van festve nem feltunoen csunya. a fulest ketszer kellett eddigi elete soran cserelni, par napja kezdtem bele a harmadikba. mint mostanaban majdnem minden walkmanhez minidiscekhez mindig jar potelemtarto, ezek egy vagy ket ceruzaelemre kepesek, ezt egy kis csavar rogziti a walkmanhez.

Új hozzászólás Aktív témák