Keresés

Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Chaser #50672 üzenetére

    az jól hangzik, főleg a mostani kálváriámhoz képest :) de a Ghost jól vizsgázott tegnap, üres asztalon (értsd: nem sarokban) még 5-8 fokkal hűvösebb a CPU, 62 fok körül megállt Borderlands alatt, komoly javulás az asztalomhoz képest.

    cserébe ma is volt egy reboot, az asztalon, Aimp3 alól ment flac és Chrome ~30 tabbal le volt rakva tálcára: kb. 6 óra után egyszer csak gondolt egyet és újraindult... tegnap este volt LAN parti, előtte szétszedtem, megmozgattam a tápkábeleket, letisztítottam RAM pin-eket, ellenőriztem az AM4 lefogatást, újrapasztáztam a procit, megnéztem a PCI slot-t. átcuccoltam a város másik végébe, összeraktam, éjjel vagy 7 órán át ment online co-op, semmi baja nem volt. kezdem nagyon nem érteni. ráemeltem a CPU-ra 1,15-ről 1,1625-re, mert miért ne.

    fenti Aimp+Chrome "workflow"-al szokott menni a majdnem minden estém. 20-ból egyszer gondol egyet és elszáll. IF-et meg kell nézzem, bevallom arra rá se hederítettem eddig, gyári Auto-n kell legyen minden. a vsoc pedig gyári értéken van. megnézek akkor egy emelést.

    Duracellm...

    köszönöm a tapasztalatokat! :R fentiek fényében ráengedtem az mhtml-t, egymás után 4-5x, hibátlanul és gyorusoló tempóban végigfutott, semmi hibát nem tapasztaltam közben. ez is, mint minden egyéb szintetikus teszt, jónak tűnik. ééén már nem tudom. lehet RMA-zom a tápot kínomban.

    ui.:

    köszönöm a sok, nagyrészt OFF segítséget a topiclakóknak, főleg így a karácsonyfa alatt ülve! kellemes ünnepeket és jó pihenést Mindenkinek :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák