Keresés

Hirdetés

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

  • Tetszene, ha ilyen lenne a HMD Skyline?

    ma Most már biztosan készül a HMD egy Skyline nevű modellel, a Geekbenchen is megfuttatták, a képek viszont csak a fantázia szüleményei. Vélhetően...

  • Shin Megami Tensei V: Vengeance teszt

    gp Közel három éven keresztül az ötödik számozott Shin Megami Tensei kizárólag Switch-en volt elérhető, az Atlustól megszokott bővített kiadás viszont már minden platformon elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz Narancs #63922 üzenetére

    márka kb mindegy, nekem sokáig noname volt az avg, mert nem ismertem...
    állvédős=több felületet véd az arcodból, nyáron melegebb, könnyebben bepárásodik.
    nyitott=kényelmes, foggal szedhetsz bogarat (van nagy plexis is) és ha baj van, akkor arcplasztika, fogbeültetés. nekem is ilyen van :)
    felnyitható= nehezebb, benne mindkét típus előnye és hátránya.
    drága=nem fog megvédeni ez sem ha átmegy rajtad a kamaz, de kényelmesebb lesz mint a gazdaságos kivitelek. persze egy kevlár-karbon kompozit sisakkal nő az esélyed a bkv busz ellen, de robogóval nem fogsz 200-al kavicságyba sodródni. picit túlzás a kategóriánkban, pláne ha strandpapuccsal, pólóval párosul, de beruháznék egy ilyenre.
    beépített napszemüveg=+súly, amit jó ha évente egyszer használok, de szemüveg miatt ezt választottam. ma már nem kellene, de délben munkahelyen vagyok, nem süt be a nap.

    és amikor vagyonok elmentek a sisakra, akkor még ott van pár érzékeny terület: tenyér, térd, gerinc, megfázásra a nyak, vese...

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák