Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Tothgera30 #43234 üzenetére

    Engem eddig egyszer igazoltattak... Golf III családdal, megpakolva, öreg hátsó rugók.. A rendőr nem látta, hogy ülnek hátul, és érdekelte miért van olyan alacsonyan a kocsi fara... Össz-vissz ennyi volt.

    Tesóm nyár elején kapott jogsit, 2x igazoltatták robogóval, 1x kocsival. (Győrben).

    Szóval én nem trükköznék, és főleg nem nézném hülyének a rendőrt. Ha igazak is az előítéletek, azért 50vs 100ccm közt hatalmas különbség van.

    www.dongosofor.hu

  • DigitXT

    félisten

    válasz Tothgera30 #43234 üzenetére

    Autóval már velem is előfordult, de mivel minden rendben volt, nem volt para.:R
    Mondjuk motorral is rendben van most már így 3x-et taposva: fiatalság, bolondság.
    (Nem is értem, hogy hogy tudtunk - ezer évvel ezelőtt! -, sisak nélkül, jogsi nélkül,
    ketten egy segédmotorkerékpáron, közúton csapatni. Felelősségtudat kevés volt.)

    Ui: na jó, a xenon még "féllegális" lesz, de felfoghatjuk bazi erős DRL-nek, és...;]
    A sportkipu is csak addig street-legal, amíg gyárilag benne van a hangtompító, de
    ezek közel sem akkora bűnök, mint papírok nélküli nagymotorral, jogsi nélkül...:N
    Szerk: igazából nincs olyan, hogy kicsit szabálytalan, csak 100 ccm. 2 kategória
    van, a segédmotorkerékpár, meg a motorkerékpár. (Aztán azon belül ez az A1/A2
    egy másik történet, de ott már jó esetben fel sem merül, hogy rendszám nélkül...)

    huszi.gyb: hülyének nézni a rendőrt valóban nagyon elbaltázott "stratégia"...:R
    Emlékszem, hogy minket is ilyen miatt állítottak meg anno. Ült a kocsi segge, uis
    tele volt hátul kirándulócuccal. Mivel szakadt Dacia volt, tán azt hitték loptunk vmit:
    bár "felebarátaink" inkább a piros Zsigulit kultiválták.;] Annak idején ezek voltak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák