Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    Szép napot Nektek! =)

    Nem tudok most másra godolni, csak hogy tegap... Tegnap... milyen csodajó nap volt! ^^ Ha ♥ Vele ♥ vagyok, minden megvátozik, és hihetelenül boldog vagyok (illetve vagyunk) :] Végre találkoztam a Mamával is, és ugyanolyan kedves és aranyos, mint amilyennek elképzeltem. Nomeg a Márti is nagyon jófej, úgyhogy örültem! :)

    Egyszerűen annyira hihetetlen, hogy csupán 35km-re megyek el otthonról, és mégis olyan, mintha egy teljesen másik országban lennék... Egy olyan országban, ahol nincsenek problémák, veszekedések, ahol mindenki egyenrangú, nincsenek idióta előítéletek, és még a kutyusoknak is van szavazati joguk. :] Bárcsak itthon is ilyen lenne a helyzet! =( Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer majd így fogok hargudni (enyhe kifjezés) valakire is, mint rájuk... (akik elméletben a szüleim lennének, gyakorlatban meg...inkább nem részletezném.) Most pedig idézném Zsuzsát: "Valaki mondja már meg nekik, hogy 2008-ban vagyunk." Hát igen, jó lenne ha észrevennék, dehát azt hiszem, hogy arra még egy kicsikét várnunk kell...

    Kellemes tud lenni, amikor az embert jobban szereti a Jocó családja, mint a saját szülei... Node sebaj, ezt is túléljük valahogy, mint az eddigi sokezer zűrzavart. =) Azt olvastam valahol, hogy ha az ember fiatalon megtanulja megoldani a gondokat, akkor amire felnőtt lesz, már nem is lesz olyan sok problémája, mert már leküzdötte őket korábban, és így szépen lasan elfogynak. Talán így van, talán nem. Mindenesetre reménykedem benne. :))

    Tegnap este, mikor hazértem és kiderült, aminek nem kellett volna, (nevezetesen: hogy nem éppen ott voltam, ahol lennem kellett volna, hanem a Jocónál) elkezdtem leírogatni hogy miken, és hogyan szeretnék változtatni, és hogy mik a terveim azzal kapcsolatban, hogy végre elfogadják, hogy nekem Ő kell és hogy csakis ŐT szeretem! ^^, Nagyon remélem, hogy sikerül majd megvalósítani az ötleteket! Ahogy mondtam már milliószor, hogy senkivel sem érzem ilyen boldognak magam, mint Vele és senki sem tud ennyire elvarázsolni, mint Ő! :) IMÁDOM! <3 És nem érdekel, hogy ha valakinek nem tetszik. Nagyon sajnálom, de soha senki miatt nem fogok lemondani Róla! Szükségem van Rá - jobban, mint bármikor bárkire!!! :$ :)

    Már csak 6 alvás, és szülinap... Csak egyetlen-egy dolgot kérek, de hatalmasnagyon! Ha az összejön, akkor nagyon-nagyon fogok ám örülni! (enyhe kifejezés) Noh, szerintem minent leírtam, ami fontos volt. Majd jelentkezem, ha történik valami.

    Zárógondolatként: "Úgy szeretlek, azért amit, olyan jól csinálsz velem. Úgy szeretlek, azért amit, olyan jól csinálsz velem..." :B ♪ ♫ ♪
    ♥ Jocó & Netti --- 2008. november. 21. Köszönöm! ;)

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák