Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    Sziasztok! =)

    Ismét vége a hétvégének, én meg már megint várom a következőt... Különös volt ez a két nap, meg pihentető is. Tök jó, hogy ezen a héten nem lesz semmi túlságosan megeröltető dolgozat, úghogy végre kikapcsolódhattam egy kicsit.

    Könnyebbnek érzem magam, mindenféle tekintetben. Először is talán azért mert megszabadultam attól a sok bonyolult gondolattól ami a fejecskémet meg a szívemet nyomta, meg három kilótól, ami azért egészen jó dolog, és így mostmár egészen elvagyok az 53 kilómmal! :)
    Ma reggel újrahangoltam a gitárt, most nagyon szépen és tisztán szól, úgyhogy egy ideig lesz mivel sokkolni esténként anyát! :D
    Délután megcsinálgattam a maradék házikat, meg a földrajz tételekkel szenvedtem kicsit, aztán meg MSN. =)

    Szeretek Vele beszélgetni, szeretem a gondolatait, a stílusát. Annyi sok hasonlóság van bennünk... Még így is, hogy nem is láttam még egyszer sem, úgy érzem, mintha ezer éve ismerném. :) Remélem, hogy minél előbb sikerül majd megszervezni egy jó kis sétálós-beszélgetős találkát, kíváncsi vagyok , a mosolyára. :))

    Mára ennyi, más nem nagyon jut az eszembe. (Nem akarok holnap hatkor kelni) =(
    Legyen szép estétek, a hétfőhöz pedig mindenkinek kitartást kívánok! :]
    Pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák