Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Wasquez #33029 üzenetére

    Nem, ez a gyári, szimpla! ... De most már lehet kidobom a vele kapott, fehér PLA-t, mert akár okozhatja az is a problémákat... mindenesetre többször is lemértem azzal a 100mm-es hosszúsággal, ahogy mindenki teszteli, és ezzel az értékkel lett pontos...
    Ma egész nap állítgatom, mókolok vele, kezd kicsit a tö..re forrni, mert az első napokban amilyen jó volt, most ma csak a gond van vele :U
    link
    link
    link
    (egyiket sem engedtem végül végig, amikor láttam közben, hogy milyen rossz lesz, azért ilyen a fotó)

    25 pontos mesh, frissen generálva (term.60 fokon), Z offset is beállítva,... De mégis, mintha vagy nem lenne eléggé alacsonyan a nozzle vagy nem megfelelően jön ki belőle a PLA... (vagy teljesen más, ami elképzelhető, mert nyilván nincs még elegendő tapasztalatom, ...szóval bármit IS elhiszek).

    Ha nem kellene gyártanom a régi fajta DD-hez BL touch tartót, már lehet fel is szereltem volna...

    Már ott tartok, hogy felrakom az UBL-es JYERS-t, amivel 100 pontos mesh hálót tudok generálni :U
    (Csak valamiért érzem, hogy nem a tárgyasztallal van a baj, hanem vagy a Z offset mégsem oké, vagy a PLA, extruder,...

    Apropó, a hivatalos Ender 3 V2 max -steps, -jerk, -accel., és -speed értékeket hol tudom netről levadászni? Ezeket még azért megnézném, hogy biztos rendben-e, ...illetve talán vref feszeket is mérni kellene :F (forrónak egyébként sosem volt forró egyik motor sem).

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák