Hirdetés

Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    Első PC-m egy 200-as cyrix procis masina volt 16mb rammal és 1.3-as HDD-vel, hasított rajt a Doom2 elég rendesen :DDD
    Ezt fejlesztgettem vagy 5 évig (a vásárolt plussz alkatrészekből közben összejött még 2 komplett gépre való).
    Amikor véglegesen pentium 2-esre váltottam az eredeti gépből már nem sok volt (fdd+ház):
    A végeredmény VX alaplap, 200mhz-es MMX, 64 sdram S3Trio+Vodoo2-12mb, 3.4+1.2gb HDD, philips ultradízájnos arany-fekete 4x cd író (akciósan volt 40 ezer :Y ) Egyébként még mindig működik, a nővéremék ezen ismerkednek a win98-cal, meg a maradék alkatrészből a haverom is kapott egy gépet office-hoz, meg mp3-ra.

    Utánna 4 évig egy IBM PC300GL gépet hoztam fel kis lépésekben:
    p2-350 >> p3-500
    128 >> 384 PC100sdram
    2gb >> 40gb HDD
    12x-es cd-rom >> CDRW-DVD combó
    valamint került bele egy sb live, egy DVD dekóder kártya, TV-tuner, hálókártya
    Eddig egész jól kiszolgált, de most lvettem egy p3-as mini Dell gépet, amiben viszont már nincs olyan sok fejlesztési lehetőség mint az eddigi gépeimben, lehet ez nem fogja húzni 4 évig... :((

    A régebbi gépek egyébként eladóak, ha valakit érdekelnek még ilyen masinák is, mind működik, csak már nem használom őket inkább csak a helyet foglalják.

Aktív témák