Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fagy53

    nagyúr

    válasz Plebi #9323 üzenetére

    Az 1GB RAM-ot gondoljátok meg, ez már XP alatt is kevés ezekhez a 20k körüli kártyákhoz is. Lelkes tuningosoknak a 8600GT a jobb választás, pláne ha vmodd is lesz!
    Nyugodtabb vérmérsékletűeknek a 2600XT lehet a jobb megoldás, a Sapphire verzíó csendes , hőfokszabályzós hűtőt kapott és kiváló memóriákat.
    A konfigba remekül illik mindkettő.

  • Alpachino

    veterán

    válasz Plebi #9323 üzenetére

    Na látod, már megint össze vissza beszélsz ember. :Y

    Annélkül, hogy meggyőződnél valamiről, ehelyett elméleteket gyártassz, mondhatni elég bugyuta módon. :W
    Kártyacseréimre választ, ha volnál szíves vissza olvasni, ami ugye nehezebben megy mint, hülyeségeket írka-firkálni, akkor magyarázatot kapnál. Ugyanis ott többször leírtam, hogy miért is történt. Amit írtam a 256-os GT-ről, az a 512-es GT-m után is igaz. :K

    Tehát, olvass, na csak írkálj !

    A TDU adatokat, pedig megtalálod, az általad említett topicban. Ugye az a fránya olvasás :)

    Az X2 pedig ha hiszed ha nem, 2500MHz-en képtelen kihajtani még egy 3850-es karit is, nem hogy még egy 8800GT :( . Nekem ennyin ment a 3800+ tehát erről írtam véleményt.
    Olvass, és nézd meg mit írtam a többi topicban is erről.!!

    Máskor legalább ezt a sok sületlenségeidet,tedd off-ba. Mondjuk ez egy lelkes újoncnak megbocsátható. :P

    [ Szerkesztve ]

    "Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Aktív témák