Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • rtom

    senior tag

    válasz band1103 #21894 üzenetére

    Sejtettem, hogy elsőre nem lesz mindenkinek egyértelmű, mit szeretnék, no de egye fene. Szóval a jelenlegi Desktop konfigom (PIII 933 MHz + GF4Ti4200) még a lecsupaszított linux-szal is belassul időnként, ill. random kikapcsol (amire eddig nem derült fény, hogy melyik alkatrész felel ezért). Gondoltam, ideje akkor alaplap + proci + VGA cserének, de mivel alapvetően csak netezésre használom a gépet,meg a fent említett játékra, a max. követelmény vele szemben, hogy az GF4-es kari grafikus teljesítményét hozza, a lehető legalacsonyabb áron (két gyerek mellett nem erre szeretnék elsősorban pénzt költeni, ez elvi kérdés nálam, nem azon múlik, hogy mit engedhetnék meg magamnak).

    Egyébként pedig nálam az AMD jön be, tehát egy AM2-es lap + Sempron 1150 vagy 1200 (csak hogy a fogyasztása is baráti legyen) van kiszemelve. A kérdés viszont továbbra is az, hogy mely integrált cucc tudja a GF4 szintjét, mert ez döntené el, melyik irányt válasszam.

    Szerk.: még mindíg nem volt egyértelmű, hogy új alkatrészek beszerzésére gondoltam :B

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák