Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • necrobin

    tag

    válasz kovsol #26242 üzenetére

    Tudod hogy hogy értettem, vagy is szeretném ha tudnád. :DDD
    Persze, abban van igazság,hogy néhány játékhoz elengedhetetlen, pl a BF3-hoz kell is. Bár mindig a játék engine-jétől függ, és hogy hogyan van összerakva az a játék, nagyon sokfélét dobnak piacra, van eléggé hardver barát, de van olyan engine is ami kéri, hogy tuningold szarrá a géped. Azt amúgy onnan tudod, hogy mikor marad erő egy VGA-ba, hogy laggolsz, de valami irgalmatlanul, akkor közbe figyeled, hogy mi van maxon, nyilván ha a CPU maxon van, jó hogy épp nem füstölög, akkor igen...valószníűleg nem elég, de egy processzor se csak órajelből áll, ne feledd, nem csak az számít, bár gondolom azt nem kell neked mondani.
    A négy mag teljesen normális szerintem egy gépben, mert nem feltétlenül csak játszani akar vele az ember,de vannak olyanok, akik 6 meg 8 magokat tesznek bele, és csak arra kell, hogy játszanak a Crysis 3-mal, de annak se kell annyi, elég neki egy négy magos CPU.
    Amúgy a Cryis 2-t én teszteltem 2 maggal és négy maggal, ahhoz valóban jobb egy 4 magos, bár a grafikájára nem vagyok valami büszke, hisz ha pl megnézel a játékban egy dísz fát, a textúrája jó ha üti a 240p-t...bár nem értem, hisz minden más tű éles benne :DDD

Új hozzászólás Aktív témák