Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w44

    csendes tag

    válasz BerserkGuts #115765 üzenetére

    Koszi a valaszt!

    "Hát amilyen monitorod van ahhoz nézd az értékeket :DDD 1080p, 1440p, 2160p"

    :D vagy 10 eves lehet a monitorom - amugy az 1080p-60hz-t ki lehet facsarni belole :) - (de lehet akkor mar nem birja soka) most nincs videokartyam, vagyis csak alaplapi.
    Azt mar tudom mi a 15 fps, villodzott a szemem mikor kiprobaltam egy manapsag divatos jatekot (fortnite-ot,azt gondoltam annak meg nincs is olyan tul nagy igenye - de vegul azt is butitanom kellett)

    Szoval monitort is szeretnek venni, azert probalom osszerakni fejben,hogy mennyibol jonne ki a szamomra legjobb:) ,meg azt felmerni,hogy erdemes-e pl monitorbol elore loni
    (nagy ?ivelt?,magas felbontasu,144es, syncest - pl eloben szeretnem latni,hogy mi az,h ips monitor,mert irni oke h jobb,de latni nem lattam meg van-e kulonbseg. Ha meg gsynces egy monitor,akkor nincs 4k 144hz.. az en penztarcamnak legalabbis)
    , - aztan a videokartyak elobb-utobb felzarkoznak. Mindkettobol nem tudok dragat venni - annyi penzt nem akarok erre kolteni :)

    a 1080 ti-t szerettem volna venni,csak tul sokat vakaroztam, felment az aruk. a 1440p-t celoztam meg,de ugye ha nagy a monitor akkor meg lehet,hogy az sem az igazi. Fene tudja. Mindenesetre koszi a valaszt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák