Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz mr_ricsi #128 üzenetére

    Van valakinek tapasztalata Epson PX 650-be melyik a legjobb után gyártott patron (és viszonylag olcsó) a gyári 6 szín 15E körül van bár nem szárad be 1-2 hónap (nem használat) után sem nagyon szépek a színei tehát hasonlót milyet érdemes venni és az u.gy. patron okozhat e valami hibát. Bár nagyon hajlok a gyári vásárlása felé.

    (#128) mr_ricsi írta:
    "Papírok:
    (Erről szintén volt valami említés a hozzászólások között.)
    Bármelyik gyártó fotopapírját nem szabad bármelyik másik nyomtatójához használni.
    Konkrétan olyan példáról tudok, hogy működés közben az Epsonok nyomtatófeje forrósodik fel legjobban, és a HP bevonatos fotópapírjáról ráolvad a műanyag bevonat"

    Nekem pont ez van (akciós volt) HP 10×15 méretben akkor inkább ne használjam a fenti géphez nem szeretném ha tönkre menne a fej. Mennyi nyomtatás után olvadhat rá a műanyag akár ekkora méret 1 példányánál is?

    Természetesen várom minden hozzáértő hozzáoszlását, köszönettel.

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz epzon #354 üzenetére

    Köszi én is hasonlót hallottam ezért vettem piezo alapút (állítólag a leggazdaságosabb bár ezt nem tapasztaltam) csak megerősítést akartam mivel mr_ricsi kicsit megijesztett bár ő lehet az egy generációval előbbi nyomtatókról írt még 2009-ben. Hajlok a gyári patron felé valami olcsó beszerzési lehetősről nincs infód mert a 15E kicsit sok lenne bár a minősége szinte (a gyári leírás szerint jobb is) jobb a fotólaborban előhívott képekénél. :R

Új hozzászólás Aktív témák