Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz Tothgera30 #87878 üzenetére

    Belso antennasat igen, a Xiaomi is mar nem olyan designal jon...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • dkess

    őstag

    válasz Tothgera30 #87878 üzenetére

    Akkor már nem ide keresel routert: [link] ? Amennyire jól látom ez nem 3 szobás - ugyanakkor még itt is szempont volt a "macskakompatibilitás" ... :)

    Egyébként a keretet lehetne picit pontosítani, mert az ilyen "ár jelenleg másodlagos" jellegű megfogalmazásodra kapni fogsz "hideget-meleget" ...

    @btomi9, #87880

    Az XPeno -val azért vigyázz, mert amennyire jól tudom nem olyan egyszerű belegyógyítani olyan hálózati adapter driverét ami nincs benne, mint a DSM -be. Ott eleve olyan release -eket választanak a felhasználók, ami az érintettet tartalmazza. Amennyire jól emlékszem, akkor volt is problémája egyeseknek ilyen USB adapterrel, de talán hálókártyával is amennyire jól emlékszem. Most nem tudom pontosan mi a helyzet, erre a saját topikjában érdemes rákérdezni. DSM -ben pár egérklikk és megy, de ez DSM ...

    A QHora ugye pont nem feltétlenül (lehet az is akár) az ami "egyszer bekonfigurálom és soha többé nem nyúlok hozzá" jellegű dolog. Ugye egyfelől még mindig jönnek ki új funkciók illetve az esetleges hibajavítások okán is érdemes fw -t frissítgetni. Igaz, ezt nézi és nem feltlenül nekünk kell az fw frissítések után kutatgatni ...

    Szerintem már akár két kört is szétkapkodtak ebből a típusból illetve még a magam részéről is azt tudom mondani, hogy egy fokkal kevésbé leszel "menő", mert nekem is már úton van (még a régi árán) ... ;)

Új hozzászólás Aktív témák