Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    válasz yodamastah #5027 üzenetére

    Véletlenül nem a Stewart valamelyik hasonló vásznára gondoltál? :F Megnéztem pár videót és említik, hogy mennyire ultrasima felület (4k ready) és hotspot mentes. Én akkor hidaltam le amikor a fehér plafonú teremben szinte teljesen besötétedett az egész tér amikor felhúzták a sima vásznat a Diamond elől. Sajnos élőben nem láttam még ilyen high-end megoldást, ezért csak találgatni tudok. Talán a látószög nem akkora probléma egy otthoni kis mozinál ahol 3-4 ember ül egymás mellett és max 100" a vászon.

    Egyre jobban elgondolkodom vajon merre érdemes menni ha megindulnak a nagyobb plazmák és idővel árban is jobbak lesznek. Megnéztem a Panasonic VT és GT szériát: otthoni körülmények között szvsz elérhetetlen vetítővel az a képminőség :( 75" már vállalható kompromisszum lenne. A "bat cave" sokunknak nem lehetséges, a Black Diamond is egy másik vetítő ára. Mondjuk világos falú szobába lehet többet érne mint egy új projektor. De jó lenne ezt körbejárni, de azt sem tudom meg lehet-e itthon legalább valami hasonlót nézni.

    Tudnál javasolni valami alternatív márkát vagy anyagot ami ugyanígy világosabb szobába való és itthoni forgalmazója is van?

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák