Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    Sziasztok!

    Kicsit negatív leszek most. Vásároltam egy Epson M1170 es nyomtatót.A paraméterek alapján nem sokkal gyengébb vagy egyenlő az eddig használt Canon LBP 251 DW -vel.
    De a valóság ég és föld.
    -Anyaghasználat: Nekem sajnos sok nyomtatóm van volt, mert a meló eszi őket, de ennél hitványabb még soha, pedih a legolcsóbb hp is itt van mellette,pl egy LJ1102 es. Minden nagyon filléres ,vékony, lötyögős .Egyszerűen silány. Pedig nem olcsó.
    -Nyomtatás minősége: Számomra ez megfelelő, kb olyan mint a Canon volt.
    -Hang: Ez borzasztó.Nagyon hangos és nem egy folyamatos finom hang hanem darabos zúg zakatol, kellemetlen.
    Sebesség: lényegesen kb fele vagy még lassabb mint a Canon, holott a papírforma szerint egál.
    Persze már elindítani sem lehetett, folyamatosan világított hogy nincs benne tinta.Gyári hibás. A szervíz gyors volt és korrekt, megjavították, (kifutottam a 3 napból ) készüljek fel ez ilyen, mondták.
    Ha elmegy a wifi ,akkor nem kapcsolódik vissza később, hanem egyszerűen lefagy.
    Ha elfogy a papír akkor nem jelez, és hiába töltöm fel nem indul el automatikusan.
    Szóval két nap után én azt mondom, ezt senkinek nem ajánlanám, nincs jó tulajdonsága egy hasonló árú Canonhoz képest.
    A tudása,szolgáltatásai, sőt az egész, a legolcsóbb nyomtatók szintjén van , árban pedig 70 ezer forint körül adják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák