Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panda01

    tag

    Sziasztok!
    A kovetkezokhoz kerenem a segitsegeteket:
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Mostanaban (1 honapon belul, ha talalok megfelelot)
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) Nincs limit, feleljen meg a felteteleknek es azok kozul a legolcsobb
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Irodai programok es a Geforce now fusson, viszont mindez 5 ev mulva is
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Csak ami Geforce nowhoz kell, max. reszleteseggel
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 17.3-as, FHD (jobbnak nem tudom lenne-e ertelme), IPS
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem lesz.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem kell.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? 1GB SSD, de valami gyorsabb, 16GB ram, 3200mhz
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) Ne legyen rozsaszin.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) csak uj

    A proci eseteben az 5800h-val szemezek, szeretnek valami ujat venni, tehat ez egyfajta erzelmi dontes, ill. Intelt sem szeretnek. Ugy latom, hogy az 5800h egy apu, ami, ha jol ertem integralt gput jelent, ez pedig elvileg eleg kell, hogy legyen az irodai programokra es a geforce nowra (ezt most akarom kiprobalni, szoval nem tudom milyen). A gondom az, hogy nem talaltam olyan konfigot, amiben ne pakoltak volna dedikalt vga-t a proci melle, de arra igazabol nekem nincs szuksegem es igy az arat sem akarom megfizetni. Kicsit ellentmondasos, amit irok, mert ehhez a felhasznalashoz nem kell tul draga gep, szoval inkabb ugy irom, hogy eros gamer gep, de dedikalt vga nelkul. (nem a gamer topicba irom a kerdest, mert a gyakorlatban ez nem az).

    Elore is koszonom a segitsegeteket!

Új hozzászólás Aktív témák