Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz ViZion #66654 üzenetére

    Ha kihagyod a kulso tulajdonsagokra vonatkozo igenyeket, egy i3-as alap Lenovo B590 teljesen jo 120-ert. Ha a kulso is fontos, akkor feher Z510 az alja, de az dragabb valamivel.

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • Tikakukac

    titán

    válasz ViZion #66654 üzenetére

    Nem olvastam félre semmit.

    Az a baj, hogy irreális dolgokat raktál ki, amiket utólag nem akarsz észrevenni. Taglalom, mert másképp nem megy, a lényegtelen dolgokat kiszedem:

    2. ~120 k
    Ebből a belépő gépekből pont kifér majd valami, ha semmi egyéb megkötés nincs
    5. Minőség
    Okés. Nyilván nem 1 szintről beszélünk, így ez lehet különféle, később kibontjuk.
    7. 13,5-15,6" sajnos sok csoda itt nincs, lehetőleg matt és fHD ;]
    Matt kijelzővel, keretet tartva, sima HD-val 2 gép létezik ami nem abszolút hulladék ipari szemét: B590 és A512. HD+ meg FHD a poén ezen a szinten ofc.
    8. könnyű legyen, páromnak lesz, ODD-t is fel tudom áldozni. kb. 30-40 GB melós cucca van, a többi cégnél, ill. GDrive-ban.
    Rendben ezt sem definiáltuk, okés. Nálam a könnyű sokak szerint vicc a 1,5kg-al tokkal vonóval, de engedek ebből, 2 kiló maximum szerintem, az úgy már talán mintha, bár még mindig sok. Na itt már nem létezik gép, kész.
    9. OS win 7, de nélküle is jó, tudnak hozni külön, elfogadják
    Nem kérdés, oprendszer ennyibe szökőévenkénti akciókba fér be
    13. saját tapasztalataimból inkább i3 alatt nem erőlködnék, akkor is, ha soknak tűnhet. Hálüzaton dolgozik, sok sz@r nyitva, 4 GB ram is kellene.
    i3 az jó dolog, ha nem esett volna ki az egyetlen gép már 2 ok miatt is kb., akkor még menne is.

    Acer E1-570 vs. Acer E5-471

    Poén szinten maximum.

    Napi sok órát üzemelne, párat bírnia kellene akkuról is, de azért töltőről menne többet. Fontos a jó hűtés, mostani laposát megsütötte... nem, nem párnára tette, egyszerűen régi volt, sztem pasztázást is kért volna...
    ...röviden. :D :R

    És annak örömére, hogy előző gép ami pont abba döglött bele, mint az összes többi hasonló tákolmány ennyiből, megint rápróbálnátok.

    Na és akkor most kérlek fejtsd ki melyik részét nem értelmezem jól. Te nem a régi Compaq tudását akarod feltolva mai szintre, hanem hordozható is legyen, vékony meg csajos is, ne essen szét, legyen értelmes képe, lehessen használni throttling nélkül is. A német fórumok ha tudnak olyan gépet amit leírtál 400 euróért, rohanok kifelé venni. De nincs ott sem meg itthon sem.

    Zolly444: Maradjunk annyiban azzal a géppel kapcsolatban, hogy a trackpoint azért nem jó, mert valóban okádékul fos amit abba raktak, nyugi, van abból jó is. A billzet egy 5110-hez képest tényleg jó egyébként kuka. A touchpad az mondjuk valóban a vicc kategória, majd ráérzel a szopórollerre mikor kivágnád az ablakon az egészet. Más különös baja nincs. Egy probook mondjuk reggelire megeszi, az tény.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák