Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz Tikakukac #27237 üzenetére

    Itt meg azon nyernek, hogy a két kártyát szinkronizálják amit a CAP -ben találsz meg. De már ezt leírtam sokszor. :))

    Régebben mikor még nézegettem nagyon szép eredménykeet találtam a forum.notebookreview.com -on felhasználóktól. Ahol többször is kitértek, hogy a probléma ott kezdődik, hogy DG -ben már sokszor a cpu erő fogy el nem pedig a gpu emiatt máshogy kell skálázni a játékokat mint egy normális esetben.

    DE több szót nem akar erre vesztegetni egyedül a fölösleges trollkodáson akadtam ki. Sz*r az AMD cpu erőben ez tény de nem annyira, hogy elalázza egy i3 :D Azért tulzásokba ne essünk enynit akartam volna az egészből kihozni :)

    Dg -s eredményeket meg majd linkelek ahogy időm engedi, mert látom nem nagyon hisztek nekem ami érthető is :)

    (#27238) spyduck
    ez meg már csak nézőpont kérdése... linkeltem adatot amivel az jön ki, hogy nem alázza -.- Persze mutathatsz 1 szálon lévő eredményt ott meg alázza, most kinek van igaza ? :U

    Hétköznapi használatban megen semmi különbség nincs. Maradjunk annyiban, hogy az alázás kicsit durva fogalom volt.

    Ui.: Kezdődő AMD fanatikus képét vélem felfedezni magamon asszem időszerű lenne orvoshoz mennem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák