Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz kerekfej #26785 üzenetére

    Ja, Te + én olyanok vagyunk, de ennek a fórumnak a törzsközönsége azért nem egyenlő az átlaggal.

    Egyébként most szívtam meg a legfrissebb Intel HD graphics driverrel, kénytelen voltam visszatenni a gyári 2012. februárit... :W

    (#26786) spyduck
    Nyilván az 5.000,- HUF-os megoldás a jobb, viszont még a könnyen szerelhető gépeknél sem állna neki maga a legtöbb tulaj. A szakszervizek erre vannak, a 2 év gariidő alatt igazán el elhetne oda vinni min. 2x a gépeket, de általában amíg valami (látszólag normálisan) műkszik, az jó úgy, ne nyúljunk hozzá... :U

    A 8460p-t, amikor bevittem tisztításra ("kicsit melegszik, kicsit hangos a venti, kicsit blablabla..."), szó nélkül átvették, és még venticsere is lett a dologból 0,- HUF-ért (notebookstore, ajánlom :R ).

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák