Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narim

    tag

    Sziasztok!

    A közeljövőben szeretnék venni egy laptopot, ~200eFt-ért. Az igényeim kicsit magasak, szóval lehet, hogy nem férek bele az összegbe. Már 1-2 helyen körbenéztem, de eddig nem találtam megfelelőt. Ha valakinek van egy jó tippje, akkor azt szívesen fogadom. Ha nem is kapok konkrét típust, de legalább honlapot/üzletet, ahol érdemes nézelődni, már az is nagy segítség.
    Egyelőre úgy állok hozzá, hogy új gépet vennék, remélem nem kell majd lejjebb adnom :)

    Amilyen laptopra szükségem lenne:
    14" körüli (de mindenképpen 15" alatti), mert cipelgetni is szeretném. Emiatt fontos a súly és akku idő is, de nem a legfontosabb. Csak SSD-t szeretnék bele - ez elvileg javít majd mindkettőn -, másodlagos winyó nem kell. Az adataimat külső winchesteren tárolom, így legalább egy USB 3-as port sem lenne rossz.
    Kép (PhotoShop) és film editálásra is szeretném használni, ehhez majd TV-re fogom kötni, ezért nem baj a kis képernyő, de hdmi port kellene rá.
    Ezen kívül más számításigényes programokat is futtatnék rajta, pl. MATLAB vagy hasonló.
    Mivel általános felhasználásra is kellene, így kártyaolvasónak is örülnék, valamint egy (akármilyen) webkamerának.
    N-es wifi és bluetooth is fontos, bár ez szerintem nagyjából már minden laptopban van.
    Azt hiszem ennyi :)

    Elnézést, hogy ilyen hosszú voltam.
    Egyelőre nincs semmilyen jelöltem, annyit tudok, hogy eddig a Dell és Lenovo notebook-okban még nem csalódtam, a HP is szimpatikus, de igazából bármi jöhet, csak azért valamennyire legyen megbízható :)

    Előre is köszönöm a segítséget/ötleteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák