Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Na akkor most nekem segítsetek: kell egy noti, 14" méretben, i5-ös prockó kell virtuális gépek miatt, egy értelmesebb panel, tehát nem szokásos 768 sor, de nem kell IPS. Árban 170k körülre vittem fel a dolgokat, ez aprós/alfás ár, tehát ebben gondolkozzunk. Barátomnak kéne, Mercinek dolgoznak és kéne egy rendes gép a K53 után. Vidkari és egyéb marhaság nem fontos,az üzleti gép eleve belövi a legtöbb kérdést, meg amúgy sem tudja mit akar.
    Eddig ami van: T420, 8460p, E6430. Utóbbi mikor nálam volt leverte a biztosítékot, mert kegyetlenül meggyőzött, olyan beton volt, mint előtte kb. a legjobban összerakott TP amit fogdostam. És van egy szinte agyonüthetetlen ajánlat is, 900p panellel, sok garival, minden ami kell, bőven kereten belül. Hasonlóan vadorzó ajánlat van 8460p-re is, mélyen áron alul adják azt is, több, mint 2 év garival.

    Harc indul, én jelenleg Dellt vennék, de a HP is ott nyomul nagyon, a T420 ahogy néztem sajna nagyon túlárazott, jöhet a kivont kard, hajrá ;]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák