Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bebe159

    aktív tag

    Sziasztok! Barátnőm új notit szeretne vásárolni, de én marhára nem értek hozzájuk :DDD

    (1) Maximális keretösszeg Ft-ban? - 120 000 körül
    (2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt? - normál, 15" körüli (a többi mindegy)
    (3) Notebook súlya? - Mindegy
    (4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)? - Torrentezés, filmnézés, olykor egy kis játék...
    (5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény? - Jó lenne ha együtt lennének, de ha mindenképp választani kell, akkor megbízhatóság.
    (6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred? - Nem kell előre telepített, az csak drágább :)
    (7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége? - Legalább 750 Gb, ramból szerintem nem ártana akár 6 Gb.
    (8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) - Nincs, de nem baj, ha valami van rajta/benne
    (9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni) - Nincs, gondoltam először kérdezek :DDD
    (10) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - "Bármikor", szerintem h megvan a pontos típus, akkor pár napon belül.
    (11) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? - Használt is OK, de csakis garanciával, és újszerűen, tehát majdnem csak új.

    Asztali gép szerepét is betöltené, és egy jó pár évig nem lenne lecserélve.

Új hozzászólás Aktív témák