Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland861010

    addikt

    válasz Pyttawrx #177303 üzenetére

    Azért írtam neki azt, mert ugyan az a setup telibe csak erősebb procival.

    Amúgy meg szerintem pár ember ezeket a dolgokat túltolja.
    Ugyan olyan dolog ez, mint a telefonvásárlás.
    Ha nincs sok pénzed inkább használt 1-2 generációval ezelőtti csúcsot kell venni mintsem olcsó alsó középkategóriásat.
    Ha van pénzed és vannak elképzelése az embernek, na, akkor van értelme kérdezgetni mit is vegyen.

    Ha valaki nem játszik kicsit egyszerűbb a dolog de akkor is tuti befutó az AMD 4-5ezres széria - 16Gb-ram és legalább 512Gb-os SSD. Intel oldalt 11-12.ik generáció.
    Ha játszik akkor inkább AMD H-s procik és legalább egy 1660Ti.

    Kijelző, na, az már más. sőt itt dől el igazán mire is akarja valaki használni. Mivel ezen spórolnak a gyártok a legtöbbet. Még gamer notikba is képesek ócska megjelenítőt rakni 6-700ezer Ft-ért. Nem, hogy egy 200ezer körüli notiba.

    Újonnan szerintem csak akkor érdemes venni, ha legalább az áfa-t vissza tudja valaki igényelni, mert olyan bukás, amit kihozza, hogy egyszerűen nem éri meg.

Új hozzászólás Aktív témák