Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doser0717

    aktív tag

    válasz Khelben #168008 üzenetére

    Igen, alapvetően 'tudom'. Okkal volt az elmúlt 10 évben összesen 3 gépem: Precision M6600, ThinkPad P52 és most aktuálisan egy Latitude 7480.
    Viszont ha jól tudom ThinkPad és a Latitude szériákban is van jobb és rosszabb minőség a számozás szerint. Gondolok itt arra, hogy van e minőségben különbség egy Latitude 5420 és egy 7420 között? És ha van akkor egy gyengébb(?) minőségű 5420 még mindig jobb mint egy Aceren belül jobb minőségű(?) Swift?
    Ahogy Thinkpad esetében is van L E P T X X1 széria, mindegyik hagyományosan az az igazi stabil 'üzleti minőség'? Mert azzal tisztában vagyok, hogy ebből a büdzséből vagy az 5420 fog kijönni vagy egy 'E' Thinkpad.
    A mostani 7480 minősége tetszik és bőven elégnek is tartom.

    Nehéz itt megítélni, hogy ki ajánl függetlenül és ki olyat amihez esetleg üzleti érdekek fűzik. :((( Pont ezért nem konkrét modell és webshop kínálatára irányult a kérdés, hanem hogy melyik számít MOST megfelelő szériának.
    Mivel a billentyűzet idegennyelvűségét már megszoktam, ezért inkább megveszek egy német Lenovo-nál összekonfigurált gépet mint egy itthonit ha világgaris. :)
    PL. E14 GEN2, i7-1165G7, 32GB DDR4 3200, 512GB SSD, jobb 250nit-es IPS - 970EUR, ami ugye kb. 350.000 Ft. :U Ha maga a széria kellően jó minőség, akkor inkább ez mint drágábban egy gyengébb, még ha magyar is....

    i20N, Surriento, GBS 57

Új hozzászólás Aktív témák