Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gazda1

    tag

    válasz apuc #29381 üzenetére

    OFF
    Einstein ilyet nem mondott tudtommal: :Y :U
    "Az Univerzum és az emberi butaság határtalan- bár az utóbbiban nem vagyok egészen biztos.."

    Amire gondoltál, az inkább így hangzik:
    "Két dolog végtelen a világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos"

    Tehát az emberi butaságban volt teljesen biztos az öreg. ;]

    -... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

  • spyduck

    nagyúr

    válasz apuc #29381 üzenetére

    Ha megnézed bárhol notebookokat és hozzá adod a +10%-ot ami egyéb banknál pont annyival olcsóbb, mint pl.: Az Auchanban és a Tesco vagy egyéb MULTI cégek polcain lévő notebookok. Így az általuk kínált 0%-os THM nem éppen igaz. Van olyan, ami olcsóbb náluk de ez az extra olcsó, extra gagyi kategória amit még az ellenségemnek sem kínálnék.

    A bankoknál ez bevett üzleti politika. Felkeresik a céget, reklámként felkínálják a 0%-os THM akciót de azt is közlik, hogy akkor az eladó nyelje be a kamat költségét. Az eladó mit csinál? Felemeli az árrést. Szoktak nagyon ritkán lenni hihetetlen akciók 0%-os THM-el. Erre meg az apró betűs résznél van a magyarázat, miszerint "A készlet erejéig". A készlet 1db notebook így a felhasználó nem tudja beperelni a céget a vásárlók megtévesztése miatt de a cégnek viszont hatalmas marketingfogás.

    De amúgy csak így hasra ütésszerűen kimentem a közeli Auchanba és MediaMarkt-ba, nézd meg az áraikat. Ílyen árréssel könnyű 0%-os THM-et csinálni, bármelyik boltban megkapod ezeket a notebookokat 30%-al olcsóbban:

Aktív témák